مشاهده کردن اخبار انیمیشن شانگهای انیمیشن

مشاهده کردن: اخبار انیمیشن شانگهای انیمیشن اخبار گوناگون

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات مردم صاحب پیراهن تیم ملی هستند / کی‌روش

به گزارش تسنیم، کارلوس کی روش در برنامه تلویزیونی شبکه خبر اظهار داشت: هر لحظه باید از غلط های گذشته درس بگیریم و از آنها استفاده کنیم. نمی توانیم مشکلاتی را که

مردم صاحب پیراهن تیم ملی هستند / کی‌روش

کی روش: مردم صاحب پیراهن تیم ملی هستند

عبارات مهم : ایران

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان اعتقاد است مردم صاحبان مهم پیراهن تیم ملی هستند.

به گزارش تسنیم، کارلوس کی روش در برنامه تلویزیونی شبکه خبر اظهار داشت: هر لحظه باید از غلط های گذشته درس بگیریم و از آنها استفاده کنیم. نمی توانیم مشکلاتی را که در این شش سال با آنها روبرو بودیم فراموش کنیم. متأسفانه فوتبال کشور عزیزمان ایران با موانعی روبرو بود که اکثر آنها همچنان پابرجا هستند و باید برطرف شوند.

مردم صاحب پیراهن تیم ملی هستند / کی‌روش

وی با بیان اینکه اکنون به دستاورد منحصر به فردی رسیده ایم، گفت: در درجه اول، افزایش مجدد کشور عزیزمان ایران به جام جهانی، انعکاسی جهانی ایجاد کرد که جهت ایران، اعتباری بین المللی به وجود آورد. مسئله مهمتر هم شور و شعفی بود که در ملت کشور عزیزمان ایران ایجاد شد. مهمترین وظیفه ما این است که باعث خوشحالی مردم شویم. هنگامی که مردم شاد باشند، می توانیم احساس آرامش داشته باشیم.

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان با تقدیر از بازیکنان تیم ملی تصریح کرد: بازیکنان فوق العاده ای داریم که باید به عنوان یک مربی که به مدت 34 سال است تجربه دارم، بازیکنان بسیار عالی کار کردند. آنها سراسر تعهد و انگیزه دارند و فداکاری آنها بی حد و اندازه بود. احساس وابستگی بازیکنان به پیراهن تیم ملی به گونه ای است که تاکنون در تیم ملی دیگری آن را ندیده ام. تاکنون بازیکنانی ندیدم که اینقدر جهت تیم ملی زحمت بکشند و توقع آنها هم تا این حد پایین باشد.

به گزارش تسنیم، کارلوس کی روش در برنامه تلویزیونی شبکه خبر اظهار داشت: هر لحظه باید از غلط های گذشته درس بگیریم و از آنها استفاده کنیم. نمی توانیم مشکلاتی را که

کی روش با تحسین مربیان تیم ملی خاطرنشان کرد: کادر فنی همه با تعهد کار خود را انجام دادند و هیچ فرقی بین سفید یا سیاه پوست و مسلمان یا مسیحی بودن آنها وجود ندارد. من مربی هستم که کار کردن با او خیلی سهل و ساده نیست. مربیان تیم ملی حتی تا روزی 15 ساعت کار می کردند و ما این کار را باعشق انجام می دادیم.

سرمربی تیم ملی با اشاره به اینکه اگر حمایت و شور و هیجان آنها نبود، ممکن نبود تا اینجا اوج بیاییم، گفت: مسئولان فدراسیون فوتبال هم استحقاق تحسین را دارند چون تمام تلاش خود را می کنند. با منابع مالی محدودی که در اختیار فدراسیون فوتبال و تیم ملی هست، به دستاورد بزرگی رسیده ایم. باید به کلوب ها و کادر فنی تیم های لیگ برتر کشور عزیزمان ایران هم اشاره کنم که باید متوجه باشند جزئی از این موفقیت هستند. آنها زحمات زیادی می کشند و باید از آنها تقدیر کنم.

وی با بیان اینکه بعضی اوقات نکاتی از سوی مربیان کلوب ها مطرح شد که با نظر کی روش موافق نبوده هست، اظهار داشت: اعتقاد دارم ما به نظرات متفاوت نیاز داریم. این نظرات گاهی نور واقعی و مسیر درست را به ما نشان می دهد، ولی بعضی اوقات شاهد عدم احترام بودیم و بعضی افراد، آن خط را رد کردند. امیدوارم فوتبال کشور عزیزمان ایران بتواند پشت سر افرادی که عالی ترین ها را جهت تیم ملی می خواهند، بایستد. بعضی هم در داخل فدراسیون فوتبال بودند که خواهان عالی ترین ها نبودند و فکر می کنم وقت آن رسیده است که شاهد این افراد نباشیم.

مردم صاحب پیراهن تیم ملی هستند / کی‌روش

کی روش ادامه داد: وقت آن رسیده است که مسئولان محترم ورزش، کارهای مورد نیاز جهت نبود این افراد را انجام دهند. همه می دانند این افراد چه کسانی هستند که به فدراسیون آمدند تا مربی را اخراج کنند و دبیر کل فدراسیون اخراج شود. وقت آن رسیده است که افرادی استحقاق توجه را دارند صحبت کنیم. این افراد به پیروزی رسیده اند و هر لحظه اعتماد کامل به بازیکنان و تیم ملی داشته اند و تحسین ما باید به سمت آنها برود.

سرمربی تیم ملی با اشاره به اینکه فوتبال کشور عزیزمان ایران در لحظه ای تاریخی به سر می برد، گفت: باید به توقعات هواداران پاسخ داده شود و بفهمیم پتانسیل فوتبال کشور عزیزمان ایران کجا هست. هواداران علاقه زیادی به تیم ملی دارنند و باید کاری کنیم تا لبخند روی لب همه بنشیند. فدراسیون فوتبال و کلوب ها نیاز به این دارند که اعتبار و احترام بیشتری به آنها داده شود. با منابع مالی محدودی که در اختیار فوتبال کشور عزیزمان ایران هست، یعنی تجهیزات، امکانات پایه ای و زمین های فوتبال، باید بگویم که فدراسیون فوتبال عالی داریم که با اعتبارات محدود به این دستاوردها در فوتسال، فوتبال ساحلی، تیم ملی بانوان و تیم ملی فوتبال رسیده است.

به گزارش تسنیم، کارلوس کی روش در برنامه تلویزیونی شبکه خبر اظهار داشت: هر لحظه باید از غلط های گذشته درس بگیریم و از آنها استفاده کنیم. نمی توانیم مشکلاتی را که

وی افزود: پرسپولیس توانسته به مراحل بالای لیگ قهرمانان آسیا افزایش کند. الان به جایی رسیده ایم که همانطور که یکی از سیاستمداران گفته اند، نباید ببینیم کشور جهت شما چه می کند، بلکه باید ببینیم ما جهت کشور چه می کنیم. بازیکنان فراتر از توقعات را انجام دادند و به جایی رسیده ایم که تیم ملی می پرسد شما می توانید چه کنید. طبق تجربه خودم می گویم که هواداران توقع زیادی از تیم ملی در جام جهانی دارند. به عنوان مربی این هشدار را می دهم که هرچیزی کمتر از افزایش به دور دوم جام جهانی، یک ناامیدی است و این هم تقصیر تیم ملی است که توقعات را اوج برده است.

کی روش با بیان اینکه افزایش تیم ملی به جام جهانی اصلاً راحت نبود، گفت: مردم به این قضیه راحت نگاه می کنند. وقت آن رسیده است که زیاد و هوشمندانه تر از هر لحظه تلاش کنیم و جهت این، به حمایت مالی نیاز داریم.

مردم صاحب پیراهن تیم ملی هستند / کی‌روش

وی راجع به دپارتمان تیم های ملی «پک» اظهار داشت: این ساختمان یک میراثی است که دستاوردی جهت آینده فوتبال کشور عزیزمان ایران محسوب می شود. این ساختمان مغز متفکر بازیکنان و تیم های ملی فوتبال خواهد بود. این مانند یک لابراتوار است که تمام بازیکنان کشور عزیزمان ایران از آنجا رشد می کنند.

سرمربی تیم ملی در پاسخ به این پرسش که چقدر روی تیم های ملی نظارت خواهد داشت، گفت: راجع به این برنامه قدم به قدم با آقای تاج صحبت کردیم و همانطور که جهت جام جهانی برنامه داریم، برنامه ای هم در این مورد داشتیم و این برنامه ها را با واقعیت تطابق دادیم. آقای تاج پیشنهاد دادند که یک شرکت جهت تیم های ملی داشته باشیم. امروز بزرگترین اشتباه تیم ملی این بوده است که 5،4 فدراسیون زیر نظر یک فدراسیون فعالیت می کرد. تیم زیر 23 سال و جوانان هرکدام یک جزیره محسوب می شدند.

وی به امکانات مناسب نیاز داریم تا بازیکنان را درون لابراتوار ارتقا دهیم، تصریح کرد: از این به بعد طبق فرمایش مدیر جمهور محترم، 80 میلیون ایرانی، یک تیم ملی و یک ضربان قلب که همه کنار هم خواهیم بود. همه با یک استراتژی در راه توسعه فوتبال قدم برمی داریم. امیدوارم قبل از مرگم و تا حدی که مربی هستم، این امکانات به اتمام برسد. یک سرمایه گذاری کوچک ولی قدم بسیار بزرگی جهت آینده فوتبال کشور عزیزمان ایران خواهد بود.

کی روش راجع به کمک های او در تیم ملی و اینکه آیا کمک مربیان داخلی به تیم ملی باز می گردند یا خیر، خاطرنشان کرد: من کادر فنی فعلی را خیلی دوست دارم و آن را دسته بندی نمی کنم. افراد را جهت جایگاه های خاص گزینش نمی کنم و از کادر فعلی راضی هستم. می خواهم از کسانی که در گذشته یا حال کنار من بودند، تقدیر کنم. افرادی بودند و هستند که زحمت کشیدند و تمام زندگی و تمرکز خود را گذاشتند و حتی تا هشت ماه هیچ پولی نگرفتند و شکایتی هم نکردند. الان وقت آن رسیده است که مسئولان همنوع دوستی نشان دهند و چیزی که استحقاق آن را دارند، به آنها بدهند.

سرمربی تیم ملی در پاسخ به این پرسش که آیا او می توانست در گذشته به نحوه دیگری تصویر العمل نشان دهند و مربیان ایرانی که دیگر در کنار او نیستند، گفت: من با هیچ کسی مسئله شخصی ندارم. دو چیز جهت من حائز اهمیت هست. بعضی افراد از خط عبور می کنند و بازیکنانم را اذیت می کنند و بی احترامی می کنند. من با این افراد کنار نمی آیم. من هیچ گاه به دنبال اختلاف نرفته ام ولی اگر این اختلاف درِ منزلم را بزند، رویم را برنمی گردانم. به خصوص اگر این اختلافات به منافع ملی ضربه بزند. بعضی اعضای تیم ملی هم من عاشق آنها هستم و به آنها احترام می گذارم، ولی نمی خواهم آنها مشکلاتی به خاطر من داشته باشند. بعد از 6 سال جنگیدن جهت کارهایی که فکر می کنم درست بود، به اینجا رسیدم که امکان این کار وجود ندارد. جایی است که باید کتاب را ببندید.

وی راجع به ارتباط با کلوب های لیگ برتری و فشردگی برنامه تیم ملی تصریح کرد: باید به رسانه ها یادآوری کنم که در سال نخستی که به کشور عزیزمان ایران آمدم، با شرکت لیگ و مربیان تیم ها جلسه گذاشتیم و پرسشها را با آنها در میان گذاشتم، ولی آنها به این برنامه احترام نگذاشتند. اکنون نگرش متفاوتی داریم. تاکنون نگفته بودم ولی تعدادی از بازیکنان تأثیرگذار را از جام جهانی کنار گذاشتم چون برنامه های تیم ملی پیاده نشد و آنها از برزیل جا ماندند. من درسم را سریع یاد گرفتم. حالا بعد از چند جلسه با مسئولان فدراسیون فوتبال، خودمان را تطبیق دادیم و برنامه را به فدراسیون و شرکت لیگ تقدیم کردم.

کی روش با اشاره به اختلافات خود در دی ماه سال گذشته با برانکو، اظهار داشت: در بحثی که با سرمربی پرسپولیس ایجاد شد، درس دیگری گرفتم. من در راه دفاع از برنامه های تیم ملی تنها بودم و رسانه ها از من حمایت نکردند. این برنامه کنونی به فدراسیون فوتبال و شرکت لیگ بستگی دارد که اگر با ما راه نیایند، تنها طبق برنامه های فیفا کار خود را پیش می بریم. اگر می خواهید به دور دوم جام جهانی افزایش کنید، باید متفاوت عمل کنید. اگر می خواهید در آخر متفاوت باشید، باید در برنامه های آماده سازی متفاوت باشید و جهت رسیدن به آنجا، حمایت های مالی باید وجود داشته باشد.

سرمربی تیم ملی در پاسخ به این پرسش که آیا احتمال دارد بازیکنان جدیدی به تیم ملی دعوت شوند، گفت: تیم ملی منزل بدون در و پنجره هست. هر لحظه به بازیکنان می گفتم که بازیکنان حق دارند پیراهن تیم ملی را بر تن کنند و صاحب آن نیستند، بلکه مردم صاحب این پیراهن هستند.

وی در آخر با تقدیر از کسانی که از تیم ملی حمایت کردند، خاطرنشان کرد: از مسئولان ورزشی و دولتی درخواست می کنم که یک مقدار سخاوت به خرج دهند چون بازیکنان لایق این سخاوت هستند. مسئله مهم این است که توقع و استحقاق مردم این است که جام جهانی فوق العاده ای داشته باشیم.

واژه های کلیدی: ایران | ایرانی | ایرانی | برنامه | فوتبال | بازیکنان | جام جهانی | جام جهانی | فدراسیون فوتبال

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs